Midea V15 Roller Brush | 1 pc(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 195.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Kogus pakis | 1 pc(s) |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2302 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 62.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Midea |
| Producer product name | V15 Roller Brush |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: midea v15 roller brush 1 pcs, 12175000a46904, midea, tolmuimejad


